3+kk, Urxova, Praha 8

20,000 CZK / měsíčně
ID: ID-3098
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Celková plocha: 71 m²
Obytná plocha: 71 m²
Topení: lokální plynové topení
Patro: 2
Zařízení: ne
Výtah: ne
01/08/2017

Popis

Dvouložnicový nově zrekonstruovaný byt v nadstandardní kvalitě.Příjemný byt se nachází ve druhém patře udržovaného domu po rekonstrukcí vnitřních společných prostor. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v lednu 2017. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování původních secesních prvků v kombinaci s moderními materiály. Na podlahách jsou dubové parkety, kování jsou původní v kombinaci s dobovými replikami. V bytě je dále plně vybavená kuchyň s indukční deskou, troubou, myčkou a lednící s mrazákem. Byt má dobře řešené osvětlení. V chodbě jsou pohybová čidla, která fungují v režimu večerního osvětlení.

Nemovitost se skládá ze vstupní prostorné haly, odkud vcházíte do dvou ložnic, které mají výhled do klidného dvora. Dále z chodby vcházíte do koupelny a poslední dvoukřídlé dveře vedou do obývacího pokoje s kuchyní. K bytu náleží sklep.

Nejbližsí spoj MHD je tramvajová zastávka Urxova ve vzdálenosti circa 1 minutu chůze. Nejbližší zastávka metra je Křižíkova ve vzdálenosti 5 minut chůze. V okolí je mnoho příjemných restaurací, kaváren a míst k relaxu a odpočinku. Například Kaizlovy sady či Lyčkovo náměstí.

Mapa

Kontaktujte nás